[vc_single_image image=”10724″ img_size=”1200×515″ animation=”rda_fadeInLeft”]

Blockchain Hukuku

[vc_empty_space]

Bugün, yeni bir para kavramı, paranın teknolojik bir versiyonu olan sanal bir para birimi olarak ortaya çıkmıştır: Kripto para. “Blockchain” kavramının yasal konularla olan ilişkisi nedeniyle doğan Blockchain hukuku, çok yeni bir hukuk dalıdır.

Blockchain tüm kripto para ve token teknolojilerini kapsar. Tüm kripto para birimi işlemleri, kripto para birimi döviz bürolarının kurulması, kripto para birimi borsalarının işlemleri blockchain hukuku kapsamındadır.

Çok yeni bir hukuk dalı olduğundan, blockchain hukuku uzmanlarının sayısı düşüktür. Çoğu branştan farklı olduğu için, özel bir uzmanlık gerektirir.

Gurcan Partners 9 ülkeden bulunan ofisi ve alanında uzman avukatları ile Blockhain Hukuku konularında hukuki hizmet sağlamaktadır.  Blockchain Law Lab Gurcan Partners’ın yan şirketidir.

Hizmetlerimiz

  1. White Paper Danışmanlıkları
  2. Uluslararası Yasallık /Uyum Danışmanlıkları
  3. ICO-IPO Danışmanlıkları
  4. Tohum / A-B-C Yatırımları
  5. Lisans Başvuruları
  6. Vergi Uyum Danışmanlıkları
  7. AML / KYC Danışmanlıkları
  8. Yatırım Danışmanlıkları

Hizmet Noktalarımız

Her türlü sorunuz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz

[rd_cf7 id=”12540″][vc_single_image image=”11705″ img_size=”600×500″ alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” animation=”rda_fadeInLeft” link=”http://gurcanpartners.com/en/blockchain-law-lab/”][carousel_posts_sc type=”cbp_type03″ scroll=”yes” to_show=”50″ category=”genel”]