[vc_single_image image=”10724″ img_size=”1200×515″ animation=”rda_fadeInLeft”]

Prawo Blockchain

W obecnych czasach rozwinęła się nowa koncepcja pieniądza jako wirtualnej waluty, technologicznej wersji pieniądza: kryptowaluty. Prawo blockchain, które narodziło się ze związku pojęcia „blockchain” z kwestiami prawnymi, jest nową gałęzią prawa.

Blockchain obejmuje wszystkie technologie kryptowalut i tokenów. Wszystkie transakcje kryptowalutowe, zakładanie kantorów wymiany kryptowalut, transakcje giełd kryptowalut objęte są prawem blockchain.

Z uwagi na to, że jest to wciąż nowa gałąź prawa, liczba ekspertów prawa Blockchain jest niewielka. Wymaga ona specjalistycznej specjalizacji, ponieważ różni się od większości branż.

Gurcan Partners świadczy usługi prawne w zakresie konsultacji blockchain z biurami w 9 krajach oraz prawnikami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Nasza spółka podrzędna, Blockchain Law Lab, zapewnia kompleksowe usługi doradztwa prawnego z ogólnoświatową siecią ekspertów prawnych w dziedzinie blockchain.

Nasze usługi

  1. Konsultacje dotyczące Białej Księgi
  2. Zgodność z prawem międzynarodowym
  3. Konsultacje ICO-IPO
  4. Seed / A-B-C Doradztwo Inwestycyjne
  5. Aplikacje licencyjne
  6. Usługi w zakresie zgodności podatkowej
  7. Doradztwo AML / KYC
  8. Doradztwo inwestycyjne
[vc_single_image image=”9354″ img_size=”600×500″ alignment=”center” onclick=”custom_link” animation=”rda_fadeInLeft” link=”http://gurcanpartners.com/en/blockchain-law-lab/”]

Dziennik Gurcan

[carousel_posts_sc type=”cbp_type04″ scroll=”yes” to_show=”10″ category=”all”]

Skontaktuj się z nami

[rd_cf7 id=”15094″]