[vc_single_image image=”11329″ img_size=”1200×515″ alignment=”center” animation=”rda_fadeInLeft”]

Prawo Handlowe i Korporacyjne

Prawo handlowe jest gałęzią prawa prywatnego regulującą stosunki handlowe pomiędzy osobami fizycznymi i prawnymi. Ze względu na swój charakter relacje handlowe mogą wiązać się z pewnym ryzykiem. Konsultacja z prawnikiem podczas relacji handlowych zminimalizuje to ryzyko, ponieważ Twój prawnik pozwoli Ci dostrzec potencjalne problemy prawne, zanim się zmaterializują.

Prawo korporacyjne dotyczy głównie tworzenia spółek, fuzji i przejęć oraz rozwiązywania. Istnieje kilka rodzajów firm i wszystkie kraje mają własny system procesu rejestracji. Aby uniknąć niepotrzebnej straty czasu, najlepiej jest współpracować z prawnikiem.

Gurcan Partners świadczy usługi prawne w zakresie prawa spółek handlowych z kancelariami w 9 krajach oraz prawnikami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

 1. Prawo korporacyjne w Niemczech
 2. Prawo korporacyjne na Węgrzech
 3. Prawo korporacyjne w Czechach
 4. Prawo korporacyjne w Polsce
 5. Prawo korporacyjne w Serbii
 6. Prawo korporacyjne w Turcji
 7. Prawo korporacyjne w Kuwejcie
 8. Prawo korporacyjne w Estonii
 9. Prawo korporacyjne w Stanach Zjednoczonych

Nasze Usługi

 1. Zarządzanie umowami / przygotowanie
 2. Due Diligence Spółki / proces
 3. Proces inwestowania przez cudzoziemców
 4. Fuzje i przejęcia (M&A)
 5. Reorganizacje korporacyjne
 6. Wspólne przedsięwzięcia i sojusze strategiczne

Sprawdź nasz profesjonalny zespół. Zatrudniamy prawników amerykańskich, węgierskich, tureckich, polskich, czeskich, serbskich, niemieckich, arabskich, malajskich i estońskich, co pozwala nam obsługiwać zarówno regionalne, jak i międzynarodowe transakcje o dowolnej skali w 9 krajach.

[vc_single_image image=”14220″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”https://calendly.com/gurcanpartners/30min”] href="https://calendly.com/gurcanpartners/30min" data-color-override="false" data-hover-color-override="false" data-hover-text-color-override="#fff">Button Text[rd_line color=”#1e73be” alt_color=”#07347c” line_pos=”center” margin_top=”30″ margin_bottom=”20″]

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

[rd_cf7 id=”15094″]