[vc_single_image image=”11586″ img_size=”1200×515″ alignment=”center” animation=”rda_fadeInLeft”]

Prawo imigracyjne

W wyniku globalizacji wiele osób chce wyjechać za granicę i zdobywać różne doświadczenia. Aby mieszkać za granicą, niezależnie od celu wyjazdu za granicę koniecznym jest uregulowanie następujących spraw: praca, edukacja, łączenie rodzin, doświadczenie itp.

Istnieje wiele pozwoleń na pobyt i rodzajów wiz. Łatwość uzyskania tych dokumentów różni się w zależności od kraju, a niektóre kraje mogą zapewniać pewne udogodnienia i wsparcie dla określonych grup osób.

W trakcie podejmowania decyzji najlepiej zasięgnąć porady prawnika specjalizującego się w prawie imigracyjnym. W ramach porady prawnik ten wskaże, który dokument jest dla Ciebie najkorzystniejszy i jakiego rodzaju wniosek jest wymagany.

Gurcan Partners świadczy usługi prawne w zakresie prawa imigracyjnego z kancelariami w 9 krajach oraz prawnikami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

 1. Prawo imigracyjne w Niemczech
 2. Prawo imigracyjne na Węgrzech
 3. Prawo imigracyjne w Czechach
 4. Prawo imigracyjne w Polsce
 5. Prawo imigracyjne w Serbii
 6. Prawo imigracyjne w Turcji
 7. Prawo imigracyjne w Kuwejcie
 8. Prawo imigracyjne w Estonii
 9. Prawo imigracyjne w Stanach Zjednoczonych

Sprawdź nasz zespół. Zatrudniamy prawników amerykańskich, węgierskich, tureckich, polskich, czeskich, serbskich, niemieckich, arabskich, malajskich i estońskich, co pozwala nam obsługiwać zarówno regionalne, jak i międzynarodowe transakcje o dowolnej skali w 9 krajach.

Nasze usługi

 1.  Wnioski o pozwolenie na pracę
 2. Przeniesienie siły roboczej
 3. Konsultacje dotyczące rezydentury międzynarodowej
 4. Wniosek o kartę pobytu
 5. Wizy dla inwestorów
 6. Konsultacje dotyczące niebieskiej karty UE

Skontaktuj się z nami

[rd_cf7 id=”15094″]