[vc_single_image image=”11347″ img_size=”1200×515″ alignment=”center” animation=”rda_fadeInLeft”]

Prawo własności intelektualnej

Prawo własności intelektualnej jest gałęzią prawa stworzoną w celu ochrony idei o wartości pieniężnej. Wszelkiego rodzaju pomysły, wynalazki, projekty mogą być przedmiotem prawa własności intelektualnej. I często te idee muszą być chronione.

Prawo własności intelektualnej dzieli się na dwie części jako prawa autorskie i prawa własności przemysłowej. W celu ochrony praw własności przemysłowej wynalazek musi zostać zarejestrowany. Rejestracja jest wymagana w przypadku patentu i brandingu. Podczas gdy korzystniejsze jest dokonywanie tych rejestracji z pomocą doświadczonego prawnika, najskuteczniejszym sposobem walki z kolejnymi naruszeniami praw jest walka z pomocą prawnika specjalizującego się w prawie własności intelektualnej.

Gurcan Partners świadczy usługi prawne w zakresie prawa własności intelektualnej z biurem w 9 krajach i prawnikami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach..

 1. Prawo własności intelektualnej w Niemczech

 2. Prawo własności intelektualnej na Węgrzech
 3. Prawo własności intelektualnej w Czechach
 4. Prawo własności intelektualnej w Polsce
 5. Prawo własności intelektualnej w Serbii
 6. Prawo własności intelektualnej w Turcji
 7. Prawo własności intelektualnej w Kuwejcie
 8. Prawo własności intelektualnej Estonii
 9. Prawo własności intelektualnej w Stanach Zjednoczonych

Sprawdź nasz profesjonalny zespół. Zatrudniamy prawników amerykańskich, węgierskich, tureckich, polskich, czeskich, serbskich, niemieckich, arabskich, malajskich i estońskich, co pozwala nam obsługiwać zarówno regionalne, jak i międzynarodowe transakcje o dowolnej skali w 9 krajach.

Our Services

 1. Rejestracja marki
 2. prawa autorskie
 3. Rozwiązania problemów związanych z prawami autorskimi
 4. Tajemnica handlowa
 5. Media cyfrowe i treści
 6. Ochrona projektu
[vc_single_image image=”14220″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”https://calendly.com/gurcanpartners/30min”] href="https://calendly.com/gurcanpartners/30min" data-color-override="false" data-hover-color-override="false" data-hover-text-color-override="#fff">Button Text[rd_line color=”#1e73be” alt_color=”#07347c” line_pos=”center” margin_top=”20″ margin_bottom=”20″]

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

[rd_cf7 id=”15094″]