[vc_single_image image=”10711″ img_size=”1200×515″ animation=”rda_fadeInLeft”]

Uluslararası Şirketleşme

[vc_empty_space]

Küreselleşen dünya, yerel şirketlerin dünyaya açılma ihtiyacı hissetmelerine yol açmaktadır. Şirket sahiplerinin çoğu artık yurtdışında şubeler açarak dünya markası olmak istemektedir.

Her ülke sisteminde birden fazla şirket tipi vardır. Ve her ülkenin genellikle her bir şirket türü için ayrı prosedürleri vardır. Zaman kaybetmekten ve yanlış adımlar atmaktan kaçınmak için, o ülkede uzmanlaşmış deneyimli avukatlarla her türlü prosedürle ilgili yardım almanızı öneririz.

Bir şirket kurmak sadece şirketinizin tescili ile bitmez, aynı zamanda ülkelerin vergi konuları ve banka hesap açılışları hakkında da bilgi sahibi olmanızı gerektirir. Tüm bunlar nedeniyle, yeni bir ülkede şirket kurarken bir avukatla çalışmak neredeyse şarttır.

Gurcan Partners 9 ülkeden bulunan ofisi ve alanında uzman avukatları ile uluslarası şirketleşme konularında hukuki hizmet sağlamaktadır.

Büromuz ayrıca lisanslı danışmanlık firmamız Gurcan Consultancy ile şirketleşme, oturma / çalışma izni prosedürleri, lisanslar, hukuki uyuşmazlık çözümleri de dahil olmak üzere yabancı şirketlere düzenli muhasebe hizmetleri sunmaktadır.

 1. Almanya Şirket Kurulumu
 2. Macaristan Şirket Kurulumu
 3. Çek Cumhuriyeti Şirket Kurulumu
 4. Polonya Şirket Kurulumu
 5. Sırbistan Şirket Kurulumu
 6. Türkiye Şirket Kurulumu
 7. Kuveyt Şirket Kurulumu
 8. Estonya Şirket Kurulumu
 9. Amerika Birleşik Devletleri Şirket Kurulumu

Hizmetlerimiz

 1. Vergi Optimizasyonu
 2. Yatırım Danışmanlığı
 3. Şirket Kurulumları / Kayıtları
 4. Sanal Ofis
 5. Muhasebe
 6. Yasal Danışmanlık
 7. Şirket Kapatılması
 8. Hazır Şirket Satımları
[vc_single_image image=”14330″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”https://calendly.com/gurcanpartners/30min”] href="https://calendly.com/gurcanpartners/30min" data-color-override="false" data-hover-color-override="false" data-hover-text-color-override="#fff">Button Text[rd_line color=”#1e73be” alt_color=”#07347c” line_pos=”center” margin_top=”20″ margin_bottom=”20″]

Her türlü sorunuz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

[rd_cf7 id=”12540″]

Gürcan Bülten I 9 Ülkede & 13 Dilde

[carousel_posts_sc type=”cbp_type03″ scroll=”yes” to_show=”50″ category=”genel”]